Wite Finne 1 in Goutum

Vraagprijs: € 397.500,00 k.k.

Eengezinswoning uit 1997 met 5 kamers met een woonoppervlakte van 106m2. De woning heeft energielabel B en is verkocht.

Omschrijving

Welkom aan de Wite Finne 1, in het gewilde dorp Goutum! Met een zonnige tuin op het zuiden, vrij uitzicht, drie slaapkamers, een royale zolderverdieping en een eigen oprit is dit de ideale gezinswoning op een prachtige locatie. De woning is gebouwd in 1997 en voorzien van energielabel B. Het woonoppervlak bedraagt 106 m² en het perceel bedraagt 307 m² eigen grond. Dankzij de rustige ligging, de ruime tuin en de directe ligging aan open vaarwater geniet u hier dagelijks van rust, ruimte en comfortabel wonen.

Via de ruime oprit betreedt u de woning en komt u in de hal met meterkast, toilet met fonteintje en de trapopgang naar de verdieping. Vanuit de hal bereikt u de royale tuingerichte woonkamer van 25 m². De keuken, gelegen aan de voorzijde van de woning, is voorzien van diverse inbouwapparatuur en biedt uitzicht op de straat. Op de eerste verdieping treft u drie ruime slaapkamers en een complete badkamer met douche, tweede toilet, wastafelmeubel en ligbad.

De zolderverdieping, bereikbaar via een vaste trap, geniet veel lichtinval door het aanwezige dak- en zijraam. Hier bevindt zich de cv-opstelling en is volop bergruimte aanwezig. Deze verdieping is naar eigen wens in te richten, bijvoorbeeld als werk- of logeerkamer.

De diepe achtertuin van ca. 145 m² is gunstig gelegen op het zuiden en grenst direct aan open vaarwater. Daarnaast beschikt de woning over een ruime aangebouwde stenen garage van ca. 28 m² – ideaal voor het parkeren van uw auto, het stallen van fietsen en het opbergen van tuingereedschap.

Goutum is een geliefd dorp net ten zuiden van Leeuwarden, waar rust en ruimte hand in hand gaan met de nabijheid van de stad. U woont hier in een groene, kindvriendelijke omgeving met uitstekende fietsverbindingen en alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Het centrum van Leeuwarden bereikt u in slechts 10 minuten, terwijl u in Goutum geniet van het dorpse karakter en het wonen aan het water.

Deze woning biedt een uitstekende basis om er uw eigen moderne thuis van te maken. Nieuwsgierig geworden? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging – we leiden u graag rond!

Indeling o.a.:

Begane grond:
- entree/hal met toilet, meterkast en trapopgang
- tuingerichte woonkamer van ca. 24 m²
- open keuken met inbouwapparatuur
- aangebouwde stenen garage van ca. 28 m² voorzien van elektra

Verdieping:
- ruime overloop
- slaapkamer 1 aan voorzijde (afm. 3,08m x 2,29m)
- badkamer met ligbad, douche, wastafel en tweede toilet
- slaapkamer 2 aan achterzijde (afm. 3,95m x 2,20m)
- slaapkamer 3 aan achterzijde (afm. 5,05m x 2,79m)

Zolder:
- via vaste trap bereikbaar
- veel bergruimte en mogelijkheid voor extra kamer of werkplek
- cv-opstelling, Nefit HRC23VT, bouwjaar 2005, eigendom

Bijzonderheden:
- woonoppervlak ca. 106 m²
- perceeloppervlak ca. 307 m² eigen grond
- aangebouwde garage van ca. 28 m² voorzien van elektra
- bouwjaar 1997
- energielabel B (geldig tot 12-06-2035)
- cv-ketel: Nefit HRC23VT, bouwjaar 2005, eigendom
- eigen oprit en parkeergelegenheid op eigen terrein
- gelegen aan open vaarwater en vrij uitzicht

Plan hier je bezichtiging

Kenmerken

Status Verkocht
Vraagprijs € 397.500,00 k.k.
Oplevering In overleg
Energielabel B
Bouwjaar 1997
Perceeloppervlakte 307 m2
Inhoud 474 m3
Woonoppervlakte 106 m2
Aantal kamers 5
Aantal badkamers 1
Buitenruimte Achtertuin, voortuin, zijtuin
Ligging tuin Zuid
Oppervlakte 145 m2
Garage Aangebouwd steen
Type woning Eengezinswoning

Video

Plattegrond

Klik op de plattegrond hieronder om alle plattegronden te bekijken.

Wite Finne 1 in Goutum

Wat onze opdrachtgevers zeggen.

9.6

Op basis van 45 beoordelingen

10.0
Voor de 2e keer gekozen voor Makelaardij Beimers en de ervaring was wederom uitstekend! Het complete team regelt en reageert snel en adequaat en is ontzettend prettig in de omgang. Veel bezichtigingen en direct na ieder bezichtiging ontvingen we een verslag. Heel prettig! Binnen 3 weken na de plaatsing op Funda was het huis verkocht en zijn aan al onze wensen voldaan, Chapeau! Mochten we ooit nog een makelaar nodig hebben, dan weten we wie we weer zouden kiezen!
Dhr. H. Steenkamer
Via: Funda
10.0
We hebben heel goed samengewerkt met Laurens en zijn team. We hadden ons echt geen beter makelaars kantoor kunnen wensen. Laurens is gewoon een vak man. Hij kent de markt goed. Hij weet hoe hij met mensen om moet gaan . Hij is zeer goed bereikbaar en neemt dan ook echt even de tijd voor je. Ik vind hem communicatief ook heel sterk En ook eerlijk en no nonsens. Laurens en ook zijn team Rick en Tymen hebben echt hun uiterste best gedaan om ons huis goed te verkopen. En we zijn heel dankbaar dat we ons huis met hun hebben mogen verkopen.
Een Fundagebruiker
Via: Funda
9.0
Ik ben blij met de makelaars van Laurens Beimers. Het contact was heel fijn en bij vragen kreeg ik altijd vlot antwoord. Ook de begeleiding bij de verkoop was super. Een aanrader.
Een funda gebruiker
Via: Funda

Laten we kennismaken

  • Verkoop
  • Aankoop
  • Taxatie
  • Hypotheek