De Rijd 114 in Leeuwarden

Vraagprijs: € 375.000,00 k.k.

Eengezinswoning uit 2006 met 5 kamers met een woonoppervlakte van 141m2. De woning heeft energielabel A en is verkocht.

Omschrijving

Gelegen in de wijk Zuiderburen tref je deze royale tussenwoning. De achtertuin is zeer gunstig gelegen op het zuiden en grenst aan groen en waterpartijen. Het woonoppervlak is maar liefst 141 m². Op de eerste verdieping tref je drie slaapkamers en een luxe badkamer. Op de tweede verdieping kun je naar eigen inzicht zelfs nog twee extra slaapkamers realiseren! De woning is gebouwd in 2006, heeft twee stenen bergingen en een eigen oprit. Op het hoofddak liggen negen zonnepanelen van elk 295 Wp. Daarnaast is de woning voorzien van hoogrendementsglas, vloerisolatie, muurisolatie en dakisolatie. Deze prachtige woning heeft dan ook een A-label!

De woonkamer is tuingericht en via de schuifpui loop je heerlijk de tuin in. Voor de koudere periodes kun je gebruik maken van de houtkachel! De keurige half open keuken is voorzien van verschillende soorten inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap (2022), combimagnetron en vaatwasser (2022). De tuin is ruim acht meter diep, grenst aan gemeentelijk groen en biedt een weids uitzicht en de nodige privacy. De woning ligt vooraan in de wijk. Mede door het nieuwe aquaduct is het stadscentrum per fiets prima te bereiken. Daarnaast zorgt De Haak om Leeuwarden voor een uitstekende ontsluiting richting alle windstreken!

In Zuiderburen zijn diverse voorzieningen te vinden, zoals een supermarkt, bloemenzaak, kapper, Hema, snackbar, kinderopvang en een gezondheidscentrum. Op korte afstand van de woning liggen o.a. basisscholen, tref je open vaarwater en mooie wandel- en fietsgebieden. Ook op sociaal en sportief gebied is er veel te doen.

Kom jij deze prachtige woning bekijken? We laten je graag alles zien! Vraag een bezichtiging aan via onze website of Funda.

Indeling o.a.:

Begane grond:
- ruime hal, meterkast
- toilet met fonteintje
- tuingerichte woonkamer met schuifpui, houtkachel en trapkast
- gesitueerd aan de straatzijde zit de moderne keuken

1e verdieping:
- overloop
- 1e slaapkamer aan achterzijde (afm. 2,21m x 3,22m)
- 2e slaapkamer aan achterzijde (afm. 3,68m x 3,22m)
- moderne badkamer met douche, vrijhangend toilet, wastafel (afm. 2,77m x 2,18m)
- 3e slaapkamer aan voorzijde (afm. 3,62m x 2,77m)

2e verdieping:
- vaste trap
- totaal 39m2 vrij indeelbare woonruimte
- bergruimte met opstelling cv-ketel, witgoed en mv-box
- op deze etage zijn nog prima twee (slaap-)kamers te realiseren!

Algemeen:
- eigen grond 158m2
- woonoppervlak 141m2
- bouwjaar 2006
- verwarming en warm tap water via Remeha HR 2023 (eigendom)
- twee stenen bergingen aan voor- en achterzijde
- oprit
- houtkachel aanwezig
- 9 zonnepanelen (295Wp uit 2014)
- nieuwe gevelbekleding Keralit 2022
- schilderwerk buitenzijde 2023

Plan hier je bezichtiging

Kenmerken

Status Verkocht
Vraagprijs € 375.000,00 k.k.
Oplevering Per datum
Energielabel A
Bouwjaar 2006
Perceeloppervlakte 158 m2
Inhoud 490 m3
Woonoppervlakte 141 m2
Aantal kamers 5
Aantal badkamers 1
Buitenruimte Achtertuin
Ligging tuin Zuid
Oppervlakte 46 m2
Garage Geen garage
Type woning Eengezinswoning

Video

Plattegrond

Klik op de plattegrond hieronder om alle plattegronden te bekijken.

De Rijd 114 in Leeuwarden

Wat onze opdrachtgevers zeggen.

9.6

Op basis van 46 beoordelingen

10.0
Voor de 2e keer gekozen voor Makelaardij Beimers en de ervaring was wederom uitstekend! Het complete team regelt en reageert snel en adequaat en is ontzettend prettig in de omgang. Veel bezichtigingen en direct na ieder bezichtiging ontvingen we een verslag. Heel prettig! Binnen 3 weken na de plaatsing op Funda was het huis verkocht en zijn aan al onze wensen voldaan, Chapeau! Mochten we ooit nog een makelaar nodig hebben, dan weten we wie we weer zouden kiezen!
Dhr. H. Steenkamer
Via: Funda
10.0
We hebben heel goed samengewerkt met Laurens en zijn team. We hadden ons echt geen beter makelaars kantoor kunnen wensen. Laurens is gewoon een vak man. Hij kent de markt goed. Hij weet hoe hij met mensen om moet gaan . Hij is zeer goed bereikbaar en neemt dan ook echt even de tijd voor je. Ik vind hem communicatief ook heel sterk En ook eerlijk en no nonsens. Laurens en ook zijn team Rick en Tymen hebben echt hun uiterste best gedaan om ons huis goed te verkopen. En we zijn heel dankbaar dat we ons huis met hun hebben mogen verkopen.
Een Fundagebruiker
Via: Funda
9.0
Ik ben blij met de makelaars van Laurens Beimers. Het contact was heel fijn en bij vragen kreeg ik altijd vlot antwoord. Ook de begeleiding bij de verkoop was super. Een aanrader.
Een funda gebruiker
Via: Funda

Laten we kennismaken

  • Verkoop
  • Aankoop
  • Taxatie
  • Hypotheek