De Nije Kamers 14 in St.-annaparochie

Vraagprijs: € 599.000,00 k.k.

Eengezinswoning uit 2006 met 6 kamers met een woonoppervlakte van 183m2. De woning heeft energielabel B en is beschikbaar.

Omschrijving

Aan De Nije Kamers 14 in St.-Annaparochie staat deze royale vrijstaande woning op een fraai perceel van maar liefst 576 m². De woning combineert ruimte en wooncomfort met een bijzonder praktische indeling. Een absoluut pluspunt is de aanwezigheid van zowel een slaapkamer als een badkamer op de begane grond. Daarmee is de woning niet alleen ideaal voor een groot gezin, maar ook uitstekend geschikt voor wie nu of in de toekomst graag levensloopbestendig wil wonen.

Met circa 183 m² woonoppervlakte, vijf slaapkamers, twee badkamers, een aangebouwde stenen garage, carport en een ruime zolderverdieping is er aan leef- en bergruimte geen gebrek. Wie nog meer ruimte wenst, vindt bovendien op zolder mogelijkheden om extra gebruiksruimte te creëren, bijvoorbeeld in de vorm van een slaap-, werk- of hobbykamer.

Ook op het gebied van duurzaamheid heeft de woning het nodige te bieden. Zo beschikt de woning over energielabel B, goede isolatievoorzieningen en maar liefst 10 zonnepanelen. Samen met onder andere gedeeltelijke vloerverwarming draagt dit bij aan een aangenaam en comfortabel woonklimaat.

Via de entree komt u binnen in de ruime hal met toegang tot de verschillende vertrekken. De woonkamer is licht en prettig van formaat en biedt dankzij de vele raampartijen een mooi uitzicht op de groene tuin rondom de woning. De leefruimte is verdeeld in een zit- en eetgedeelte, die door middel van en-suitedeuren desgewenst van elkaar kunnen worden afgesloten. De hal, woonkamer, eetkamer, keuken én bijkeuken zijn voorzien van comfortabele vloerverwarming, wat zorgt voor een aangename en gelijkmatige warmteverdeling.

De open keuken sluit hier mooi op aan en beschikt over volop werk- en bergruimte. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken, eveneens voorzien van vloerverwarming, met de witgoedaansluitingen, extra kastruimte en de waterontharder.

Wat deze woning écht bijzonder maakt, is het slaap- en badkamergedeelte op de begane grond, gesitueerd aan de achterzijde van de woning. De slaapkamer kan uiteraard ook uitstekend worden gebruikt als werk-, gasten- of hobbykamer, maar biedt tegelijkertijd de mogelijkheid om nu of in de toekomst volledig gelijkvloers te wonen. De moderne badkamer is compleet uitgevoerd met een inloopdouche, toilet en een wastafelmeubel met dubbele kranen en is tevens voorzien van comfortabele elektrische vloerverwarming. Juist deze combinatie maakt de woning aantrekkelijk voor verschillende levensfasen.

Op de eerste verdieping bevinden zich de overige vier slaapkamers. De kamers zijn praktisch van formaat en daardoor flexibel te gebruiken als slaap-, kinder-, werk- of hobbykamer. Daarnaast bevindt zich hier de tweede badkamer, voorzien van een douche, ligbad, wastafel en toilet. Ook voor een groter gezin is er daarmee volop ruimte en comfort.

Daarboven beschikt de woning over een ruime zolderverdieping. Deze biedt momenteel volop bergruimte, maar kent tevens interessante mogelijkheden voor verdere uitbreiding. Denk bijvoorbeeld aan het realiseren van een extra slaapkamer, werkkamer, speelruimte of hobbykamer. Daarmee kan de woning eenvoudig meegroeien met veranderende woonwensen. Tevens bevindt zich hier de cv-opstelling.

Niet alleen binnen, maar ook buiten heeft deze woning veel te bieden. Dankzij de vrije hoekligging en de fraai aangelegde tuin rondom geniet u van veel groen, privacy en verschillende plekken om op ieder moment van de dag van de zon of juist de schaduw te genieten.

De tuin is met veel aandacht aangelegd en kent een fraaie combinatie van gazon, volwassen beplanting, hagen, borders en meerdere terrassen. Hierdoor ontstaat een sfeervol en beschut geheel dat in ieder seizoen aantrekkelijk is. Een gezellige overkapping vormt een heerlijke plek om beschut buiten te zitten en het buitenseizoen te verlengen. Daarnaast is in de tuin een houten berging aanwezig, ideaal voor fietsen, tuingereedschap en overige spullen.

Ook aan extra wooncomfort is gedacht. Zo beschikt de woning over buitenzonwering en rolluiken, waarmee zowel de lichtinval als de temperatuur naar wens kan worden geregeld. Daarnaast zijn de ramen voorzien van horren, waardoor u tijdens de warmere maanden prettig kunt ventileren zonder hinder van insecten.

Aan de woning is een stenen garage gebouwd, voorzien van elektra en een elektrische garagedeur. Ideaal voor het stallen van een auto, fietsen of motor, maar uiteraard ook uitstekend bruikbaar als werk- of opslagruimte. Direct voor de garage bevindt zich bovendien een royale aangebouwde carport, waardoor u de auto beschut op eigen terrein kunt parkeren. Op de ruime oprit is daarnaast voldoende parkeergelegenheid aanwezig.

De ligging in een rustige en verzorgde woonomgeving maakt het geheel compleet. Hier woont u vrijstaand en ruim, met veel privacy en groen rondom de woning, terwijl de dagelijkse voorzieningen van St.-Annaparochie goed bereikbaar zijn.

Een bijzonder complete woning voor wie ruimte zoekt én vooruit wil kijken. De combinatie van vijf slaapkamers, twee badkamers, een slaapkamer en badkamer op de begane grond, een ruime zolder met uitbreidingsmogelijkheden, garage, carport, 10 zonnepanelen en de prachtige tuin rondom maakt De Nije Kamers 14 tot een woning waar u nu én in de toekomst comfortabel kunt blijven wonen.

Indeling o.a.:

Begane grond:
- entree, ruime hal met meterkast, trapopgang en separaat toilet
- lichte en royale woonkamer (ca. 29 m²) met veel natuurlijke lichtinval en een aangrenzend eetgedeelte/eetkamer (ca. 16 m²), van elkaar te scheiden middels en-suitedeuren
- open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur
- praktische bijkeuken voorzien van witgoedaansluitingen, extra vaste kastruimte en waterontharder
- eerste slaapkamer aan de achterzijde van de woning, ideaal voor levensloopbestendig wonen (ca. 11 m²)
- moderne badkamer voorzien van inloopdouche, toilet en wastafelmeubel met dubbele kranen
- aangebouwde stenen garage voorzien van elektra en elektrische garagedeur

1e verdieping:
- ruime overloop
- tweede ruime slaapkamer aan voorzijde (ca. 15 m²)
- derde ruime slaapkamer aan voorzijde (ca. 10 m²)
- vierde slaapkamer aan achterzijde (ca. 6 m²)
- vijfde slaapkamer aan achterzijde (ca. 10 m²)
- tweede nette badkamer voorzien van douche, ligbad, wastafel en toilet

Zolderverdieping:
- bereikbaar via een vaste trap
- royale zolderruimte met dakraam
- cv-opstelling
- volop extra bergruimte
- mogelijkheid om extra gebruiksruimte te creëren, bijvoorbeeld als slaap-, werk- of hobbykamer

Algemeen:
- bouwjaar 2006
- woonoppervlakte circa 183 m²
- perceeloppervlakte 576 m² eigen grond
- vrijstaande woning op een fraaie hoekligging
- slaapkamer en badkamer op de begane grond, ideaal voor levensloopbestendig wonen
- vijf slaapkamers en twee badkamers
- energielabel B (geldig t/m 17-10-2035)
- 10 zonnepanelen (Canadian Solar, 2021, eigendom)
- capaciteit zonnepanelen: 360 Wp per paneel
- vloerverwarming in de hal, woonkamer, eetkamer, keuken en bijkeuken; de badkamer op de begane grond is voorzien van elektrische vloerverwarming
- cv-ketel: AWB HR-combiketel (2005, eigendom)
- aangebouwde stenen garage (ca. 14 m²) met elektrische garagedeur
- houten berging voorzien van elektra (ca. 12 m²)
- de woning is gefundeerd op 29 heipalen
- gezellige overkapping
- fraai aangelegde, groene tuin rondom de woning
- buitenzonwering en rolluiken aanwezig
- parkeren op eigen terrein
- gelegen aan een rustige weg in een verzorgde woonomgeving

Plan hier je bezichtiging

Kenmerken

Status Beschikbaar
Vraagprijs € 599.000,00 k.k.
Oplevering In overleg
Energielabel B
Bouwjaar 2006
Perceeloppervlakte 576 m2
Inhoud 732 m3
Woonoppervlakte 183 m2
Aantal kamers 6
Aantal badkamers 2
Buitenruimte Tuin_rondom
Ligging tuin
Oppervlakte m2
Garage Aangebouwd steen
Type woning Eengezinswoning

Video

Plattegrond

Klik op de plattegrond hieronder om alle plattegronden te bekijken.

De Nije Kamers 14 in St.-annaparochie

Wat onze opdrachtgevers zeggen.

9.6

Op basis van 47 beoordelingen

9.0
Ik ben blij met de makelaars van Laurens Beimers. Het contact was heel fijn en bij vragen kreeg ik altijd vlot antwoord. Ook de begeleiding bij de verkoop was super. Een aanrader.
Een funda gebruiker
Via: Funda
10.0
Laurens heeft ons echt fantastisch geholpen, snel contact en duidelijke uitleg. Verkoop ging heel fijn. Dikke 5 sterren ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Reina Linthof
Via: Funda
8.8
De persoonlijke en tegelijkertijd professionele benadering maakte dat we met vertrouwen het verkoopproces aan Laurens Beimers konden overlaten
Een funda gebruiker
Via: Funda

Laten we kennismaken

  • Verkoop
  • Aankoop
  • Taxatie
  • Hypotheek